Skontaktuj się z nami:

667 180 180 e-sklep@klinkierbud.pl

Dla klientów biznesowych:

Zamówienia hurtowe

0

Zawartość koszyka:

Razem: 0 PLN

Velux

Od kilkunastu lat Klinkier- Bud współpracuje z firmą VELUX Polska. VELUX od ponad 75 lat dostarcza produkty najlepszej jakości, to światowy lider w produkcji okien dachowych oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Najbardziej popularne typy i rozmiary mamy dostępne od ręki – mowa tu oczywiście o 3-szybowych oknach z nowej oferty VELUX. Na magazynie mamy najpopularniejsze rozmiary tych okien w dwóch wariantach: jako drewno sosnowe lakierowane bezbarwnie oraz drewniano- poliuretanowe (do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności) w obu systemach otwierania (górnym i dolnym).

Oferta

Górne czy dolne otwieranie ? A może sterowane elektrycznie? Wykorzystaj przestrzeń najlepiej jak możesz. Pod oknami dachowymi otwieranymi u góry możesz ustawiać meble bez obawy, że utrudnią one otwieranie i zamykanie okna. Obrotowe okna dachowe otwierane i zamykane klamką w dolnej części skrzydła zalecane są gdy potrzebne jest umieszczenie okna wyżej, na przykład z powodu wysokiej ścianki kolankowej. W pokoju dziennym, sypialni lub na klatce schodowej, możesz podnieść komfort użytkowania okien wybierając okna sterowane elektrycznie w systemie VELUX INTEGRA. Wybierz okna dachowe VELUX dopasowane do Twojego wnętrza.

Nie wiesz jaki typ otwierania okna wybrać? Ten film pomoże Ci dokonać wyboru.

Nie wiesz jaki typ okna wybrać dla Twojego wymarzonego domu? Ten film pomoże Ci dokonać wyboru.

Do każdej zakupionej rolety zewnętrznej oferujemy również montaż w pokryciu dachowym. Po szczegóły zapraszamy do salonu sprzedaży.

Okna dachowe z dolnym otwieraniem

Okna dachowe z górnym otwieraniem

Okna trzyszybowe

Okna dachowe klapowo-obrotowe

Okna do płaskiego dachu

Okna ze sterowaniem elektrycznym VELUX INTEGRA ®

Świetliki tunelowe

Kołnierze / materiały instalacyjne

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®