Skontaktuj się z nami:

667 180 180 e-sklep@klinkierbud.pl

Dla klientów biznesowych:

Zamówienia hurtowe

0

Twój koszyk jest pusty.

GRUPA KLINKIER-BUD

Klinkier-bud

Podstawową działalnością naszej firmy jest hurtowy handel klinkierem i ceramicznymi pokryciami dachowymi.

Współpracując wyłącznie z najlepszymi w Europie producentami, wyróżniamy się nie tylko jakością, ale również wyjątkowo szeroką gamą oferowanych wyrobów. Dzięki temu, nasza oferta jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Naszym priorytetem jest sprostanie wymaganiom każdego Klienta.

Firma Klinkier-Bud została założona w 1990 roku, będąc pionierem w popularyzowaniu klinkieru jako najszlachetniejszego z materiałów budowlanych.

King Klinker

Klinkier-Bud jest również właścicielem największego w Polsce producenta galanterii klinkierowej Klinkier Przysucha.

Początki firmy Klinkier Przysucha sięgają 1972 roku. Od tego czasu specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości ceramiki, opartej na tradycyjnej metodzie wyrobu klinkieru.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, zdobytej wiedzy i tradycji, jednocześnie pewnym i zdecydowanym krokiem kroczymy ku przyszłości, wykorzystując osiągnięcia zaawansowanych myśli technicznych.

W grudniu 2013 roku uruchomiliśmy nowy zakład produkcyjny, który na chwilę obecną stanowi najnowocześniejszą fabrykę w Europie, produkującą płytkę klinkierową ekstrudowaną.

Klinkier-bud Ukraina

Dziś firma jest nie tylko liderem na polskim rynku hurtowego handlu klinkierem i ceramicznymi pokryciami dachowymi.

Klinkier-Bud to firma o zasięgu międzynarodowym. Od 2008 roku działa oddział firmy w Kijowie - Klinker-Bud Ukraina.

Jest on wiodącym przedstawicielem najwyższej klasy Europejskich materiałów budowlanych. Misją firmy jest promowanie wykorzystania ceramiki jako najlepszego materiału do wykończenia zarówno elewacji, wnętrz oraz pokryć dachowych.

Klinkier-Bud Developer

Od roku 2001 prowadzimy również działalność deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego Klinkier-Bud Developer

Specjalizujemy się w budowie kameralnych i funkcjonalnych budynków mieszkalnych, w których kładziemy nacisk na wygodę i komfort oraz trafność lokalizacji inwestycji.

Budujemy w oparciu o sprawdzone technologie, przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów. Realizując każdą inwestycję mamy na uwadze harmonię z otoczeniem oraz połączenie estetyki, funkcjonalności i najnowszych technologii tworząc mieszkania dające gwarancję komfortu oraz długoterminowej dobrej inwestycji.

Domofert

Biuro Nieruchomości DOMOFERT oferuje obsługę wszystkich typów transakcji: sprzedaż, kupno, wynajem. W naszej ofercie znajda Państwo : mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

DOMOFERT to zespół kompetentnych profesjonalistów, mogących się pochwalić wieloletnim doświadczeniem i znajomością rynku nieruchomości.

Należymy do Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. Współpracujemy z renomowaną Kancelarią Notarialną oraz profesjonalnymi doradcami finansowymi i ubezpieczeniowymi, dzięki czemu nasi klienci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji przed sfinalizowaniem transakcji. Posiadamy licencję zawodową o numerze 11530, oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Jakość przede wszystkim!

Klinkier-Bud to stabilna firma z wyłącznie polskim kapitałem. Jesteśmy przedsiębiorstwem transparentnym, a nasze wyniki finansowe są regularnie publikowane.

W firmie Klinkier-Bud stawiamy zarówno na najwyższe standardy obsługi jak i jakość oferowanych przez nas produktów. Wierzymy, że w branży budowlanej warto inwestować w jakość.

Dlatego też Klinkier-Bud sprzedaje wyłącznie najwyższej klasy, sprawdzoną ceramikę budowlaną, gwarantując pełną satysfakcję z produktu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do siedziby firmy oraz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przejrzystość naszych działań oraz wieloletnia, wzorowa działalność, docenione zostały certyfikatem " PRZEJRZYSTA FIRMA" nadawanym przez Dun & Bradstreet - Polska ( Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza) oraz magazyn Forbes.

Data aktualizacji: 2017-07-20 10:10:00

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®
Sklep internetowy klinkierbud.pl otrzymał Certyfikat Dbałości o Prawa Konsumenta Sklep ProkonsumenckiData ważności certyfikatu:2024-09-02Sklep certyfikowany nieprzerwanie od 2016-06-27sprawdź certyfikat