Skontaktuj się z nami:

667 180 180 e-sklep@klinkierbud.pl

Dla klientów biznesowych:

Zamówienia hurtowe

0

Twój koszyk jest pusty.

Dział handlowy

Dyrektor Handlowy

Michał Moreń
Dyrektor Handlowy
tel. +48 22 702-72-36
kom. +48 695-104-378
e-mail: mmoren@klinkierbud.pl

Tomasz Olender
Zastępca Dyrektora Handlowego
tel. +48 22 702-72-34
kom. +48 782-717-707
e-mail: tolender@klinkierbud.pl

Sprzedaż Hurtowa: e-mail: hurt@klinkierbud.pl fax: +48 22 702-72-19

Piotr Rylski
tel. +48 22 702-72-27
kom. +48 695-104-381
e-mail: prylski@klinkierbud.pl
Product Manager:
Röben

Piotr Odoliński
tel. +48 22 702-72-29
kom. +48 691-349-576
e-mail: podolinski@klinkierbud.pl
Product Manager:
Lode, LHL, CRH, Patoka, Petersen

Tomasz Osuch
tel. +48 22 702-72-28
kom. +48 603-302-239
e-mail: tosuch@klinkierbud.pl
Product Manager:
Meyer-Holsen, Erlus Koramic, Creaton, IVT, Dorken, Heritage, Koelner, FCB, Paslode, Rawl, Icopal

Sprzedaż detaliczna: e-mail: klinkierbud@klinkierbud.pl fax: +48 22 702-72-19

Mateusz Lisowski
tel. +48 22 702-72-32
kom. +48 697-338-175
e-mail: mlisowski@klinkierbud.pl
Product Manager:
Interbau-Blink, Gresmanc, Stroher, Exagres, Dynasil

Konrad Kosewski
tel. +48 22 702-72-35
kom. +48 885-808-883
e-mail: kkosewski@klinkierbud.pl
Product Manager:
Roto, Lindab, Rheinzink, Galeco, Wavin, Pruszyński, Nelskamp, Heritage FCB, La Escandella

Rafał Stańczyk
tel. +48 22 702-72-09
kom. +48 601-402-709
e-mail: rstanczyk@klinkierbud.pl

Export i Import: e-mail: klinkierbud@klinkierbud.pl fax: +48 22 702-72-19

Piotr Szymański
tel. +48 22 702-72-31
kom. +48 691-916-976
e-mai: pszymanski@klinkierbud.pl
Koordynator ds. exportu i importu
Product Manager:
Vandersanden, Feldhaus, ABC, Olfry, Deppe, St. Joris, Engels, Muhr, Penter

Paweł Rutkowski
tel. +48 22 702-72-26
kom. +48 605-461-925
e-mail: prutkowski@klinkierbud.pl
Koordynator ds. exportu i importu
Product Manager:
King Klinker

Reprezentanci Regionalni:

Piotr Puchalski
kom. +48 663-365-700
e-mail: ppuchalski@klinkierbud.pl

Bogusław Ilasz
kom. +48 691-376-500
e-mail: bilasz@klinkierbud.pl

Robert Kowalczyk
kom. +48 695-104-380
e-mail: rkowalczyk@klinkierbud.pl

Piotr Rabsztyn
kom. +48 601-152-913
e-mail: prabsztyn@klinkierbud.pl

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®
Pliki cookies

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na ich użycie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Część z nich jest niezbędna dla funkcjonowania stron. W ustawieniach znajdziesz listę pozostałych, których wykorzystanie możesz kontrolować. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź Politykę prywatności.

Wymagane pliki cookies

Są niezbędne do zapewnienia prawidłowego działania naszej strony, dlatego nie wymagają Twojej zgody. Dzięki danym z tych plików możliwe jest poruszanie się po stronach oraz zapewnienie ich funkcjonalności. Służą także do zapewnienia Ci bezpieczeństwa, a także do wykrycia ewentualnych błędów w naszej witrynie.

Analityczne pliki cookies

Informacje z tych plików pozwalają nam na gromadzenie danych analitycznych, które ułatwiają nam poznanie statystyk korzystania z naszej witryny. W efekcie dowiadujemy się, co zmodyfikować i jakie treści rozwijać, aby strona działała jeszcze wydajniej i lepiej odpowiadała Twoim potrzebom. Informacje te przetwarzane są w postaci zanonimizowanej.

Społecznościowe pliki cookies

Te pliki cookies zapewniają dostosowanie treści, które przeglądasz w naszej witrynie, do Twoich zainteresowań. Zapewniają zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności. W efekcie otrzymasz treści, które są lepiej dla Ciebie wyselekcjonowane. Stosujemy również funkcje interaktywne w celu popularyzacji strony z wykorzystaniem serwisów społecznościowych.

Reklamowe pliki cookies

Obserwujemy, co przeglądasz i o czym czytasz na naszej stronie po to, aby lepiej dopasować do Ciebie wyświetlane reklamy. Dzięki temu my oraz nasi partnerzy wyświetlamy dla Ciebie przede wszystkim te reklamy, które są związane z Twoimi interakcjami z naszą witryną, a także są zgodne z Twoimi zainteresowaniami.

Sklep internetowy klinkierbud.pl otrzymał Certyfikat Dbałości o Prawa Konsumenta Sklep ProkonsumenckiData ważności certyfikatu:2024-09-02Sklep certyfikowany nieprzerwanie od 2016-06-27sprawdź certyfikat