Skontaktuj się z nami:

667 180 180 sklep@klinkierbud.pl

Dla klientów biznesowych:

Zamówienia hurtowe

0

Zawartość koszyka:

Razem: 0 PLN

Struktura Firmy

Dyrekcja i Zarząd

Czesław Penconek
Dyrektor Generalny
Właściciel Firmy

Marek Furmańczyk
Dyrektor Zarządzający
e-mail: mfurmanczyk@klinkierbud.pl

Jarosław Penconek
Dyrektor ds. Rozwoju
e-mail: jpenconek@klinkierbud.pl

Sekretariat

Księgowość

Małgorzata Gicewicz
Główna Księgowa
tel. +48 22 702-72-08
e-mail: mgicewicz@klinkierbud.pl

Justyna Piórkowska
Księgowa
Specjalista ds. Kadrowych

tel. +48 22 702-72-14
e-mail: jpiorkowska@klinkierbud.pl

Małgorzata Kwiryng
Księgowa
tel. +48 22 702-72-22
e-mail: mkwiryng@klinkierbud.pl

Magdalena Penconek
Księgowa
tel. +48 22 702-72-12
e-mail: mpenconek@klinkierbud.pl

Magdalena Kowalczyk
Specjalista ds. windykacji
tel. +48 22 702-72-13
kom. +48 691-558-444
e-mail: mkowalczyk@klinkierbud.pl

Edyta Bielecka
Księgowa
tel. +48 22 702-72-24
e-mail: ebielecka@klinkierbud.pl

Dział Handlowy

Adam Kanabus
Dyrektor Handlowy
tel. +48 22 702-72-36
e-mail: akanabus@klinkierbud.pl

Sprzedaż Hurtowa: e-mail: hurt@klinkierbud.pl fax: +48 22 702-72-19

Michał Moreń
tel. +48 22 702-72-35
kom. +48 695-104-378
e-mail: mmoren@klinkierbud.pl
Kierownik działu obsługi klienta
Product Manager:
Röben

Piotr Rylski
tel. +48 22 702-72-27
kom. +48 695-104-381
e-mail: prylski@klinkierbud.pl
Product Manager:
Sopro, Quick- Mix, Velux, Roto, Polska Chemia Budowlana

Paweł Rutkowski
tel. +48 22 702-72-28
kom. +48 695-104-382
e-mail: prutkowski@klinkierbud.pl
Product Manager:
King Klinker, CRH, Żagań Gołowczyński

Piotr Odoliński
tel. +48 22 702-72-29
kom. +48 691-349-576
e-mail: podolinski@klinkierbud.pl
Product Manager:
Wienerberger, Terca, Roben

Sprzedaż detaliczna: e-mail: klinkierbud@klinkierbud.pl fax: +48 22 702-72-19

Tomasz Osuch
tel. +48 22 702-72-37
e-mail: tosuch@klinkierbud.pl
Product Manager:
Meyer-Holsen, Erlus Koramic, Creaton, IVT, Dorken

Piotr Rabsztyn
tel. +48 22 702-72-33
e-mail: prabsztyn@klinkierbud.pl
Product Manager:
Interbau, Lode, Consil, Cerrad, Norenco, ZCB Police, CZMO

Robert Kowalczyk
tel. +48 22 702-72-32
e-mail: rkowalczyk@klinkierbud.pl
Product Manager:
Lindab, Galeco, Nova, Rheinzink

Marcin Gańko
tel. +48 22 702-72-34
e-mail: mganko@klinkierbud.pl

Export i Import: e-mail: klinkierbud@klinkierbud.pl fax: +48 22 702-72-19

Piotr Szymański
tel. +48 22 702-72-31
kom. +48 691-916-976
e-mai: pszymanski@klinkierbud.pl
Koordynator ds. exportu i importu
Ukraina, Belgia, Niemcy
Product Manager:
Vandersanden, ABC, Feldhaus

Hubert Żelazo
tel. +48 22 702-72-26
kom. +48 605-461-925
e-mai: hzelazo@klinkierbud.pl
Koordynator ds. exportu i importu
Rosja, Łotwa, Białoruś, Litwa, Łotwa,Estonia, Niemcy, Hiszpania, Dania
Product Manager:
Muhr, Penter, Gresmanc, Petersen

Reprezentanci Regionalni:

Piotr Puchalski
kom. +48 663-365-700
e-mail: ppuchalski@klinkierbud.pl

Rafał Paluch
kom. +48 695-104-380
e-mail: rpaluch@klinkierbud.pl

Bogusław Ilasz
kom. +48 691-376-500
e-mail: bilasz@klinkierbud.pl

Logistyka i Magazyn

Grzegorz Wardak
Kierownik ds. Produkcji i Logistyki
tel. +48 22 702-72-00
tel. +48 608-293-529
e-mail: gwardak@klinkierbud.pl

Transport

Radosław Oświt
Kierownik ds. Transportu
tel. +48 22 702-72-00
e-mail: roswit@klinkierbud.pl

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®